Pri tvorbe projektov rodinných domov pre našich zákaznikov spolupracujeme s nemeckou firmou ARCHIPLAN architekta Erika WIDMANNA a slovenskou firmou AREADESIGN založenou Ing. Ľuboslavom PAVLOM. Obe spoločnosti sa vyznačujú kvalitou svojich projektov, ich nekonvenčným riešením, inováciou a hlavne úzkou spoluprácou so zákazníkom pri tvorbe projektu. Len týmto spôsobom sa dosiahne, že si "sami" navrhnete dom, ktorý bude vyhovovať práve Vašim požiadavkám.

     Aby sme vyhoveli každému zákazníkovi, je možné stavbu realizovať aj na základe projektov, ktoré každoročne vychádzajú v katalógoch rodinných domov. Na trhu sú k dispozícii katalógy firiem ERLIS, EUROLINE, JagaGroup a ďalšie. Aj všetky projekty pre murované rodinné domy je možné po konzultácii s autorom projektu realizovať formou montovaného domu.

     Ako vidíte technológia výstavby montovaných rodinných domov nie je technológiou, ktorá Vás pri výbere projektu rodinného domu obmedzuje. Naopak je to technológia, ktorá Vám ponúka široké možnosti a to nie len pri výbere projektu, ale aj pri ďalších prestavbách a implementácií Vašich nápadov...